Mutfak


Sınırsız tasarıma imkan veren “Akrilik Yüzey” kişiye özel alanlar yaratmanız da tüm beklentilerinizi eksiksiz yerine getirecek bir malzemedir. Pürüzsüz ve gözeneksiz oluşu kir tutmasını engeller ve kolay temizlenmesini sağlar. Tüm bu özellikler akriliği mutfak tezgahları için ideal yapar. 

Mutfaklarda zerafetin yanı sıra fonksiyonelliğe de önem verenlerin sıklıkla tercih ettiği modern ada tezgahları, yuvarlak hatlı, oval, kavisli, köşeli olmak üzere bir çok tasarımıyla düşündüğünüz mutfaklar için size ilham ve değişik fikirler verecektir.

Akrilik panel ve kaplamalar, katı yüzey kaplama malzemesi olup uzun ömürlü ve dayanıklı, leke tutmaz, su geçirmezdir. Gözeneksiz yüzeyi ve derzsiz birleşimi sayesinde hijyenik olup bakteri, virus ve küf oluşumuna izin.

Akrilik pencere denizliklerinde bakteriyolojik bozulma ve küflenme yoktur. İleri teknolojiye dayalı akrilik tasarımı teknikleriyle mutfağınızı dilediğiniz gibi dekore edebilir, boş bir tuval oluşturabilirsiniz.

Her tür form ve biçim için akrilik malzemeden thermaform ile estetik tasarımlar üretilebilir. Mutfağınıza hareket katan bu detayları dilediğiniz renk, ölçü ve şekillerde ek yerleri olmaksızın birleştirme imkanı ile ahenkli ve hijyenik sunumlar üretebiliriz.

Akrilik Dünyası sizlere özel, istenilen ölçüde ve renklerde, kendiliğinden su oluklu modern evyeler üreterek, kullanımlarınızı kolaylaştıran ve farklılaştıran tasarımlar sunuyor. Akriliğin temizlenmesi ve bakımı kolay olması modern çizgilerdeki evyelerimizin müşterilerimiz tarafından çok fazla talep edilmesini sağlamaktadır.

Sağlık Kuruluşları
Sağlık Kuruluşları

Sağlık kuruluşları ve klinikler için tasarımlar ve uygulamalar. devamı →

Ticari Alanlar
Ticari Alanlar

Ticari alanlar için tasarımlar ve uygulamalar. devamı →

Banyo
Banyo

Banyo tasarımları ve uygulamaları devamı →

Mutfak
Mutfak

Mutfak Tasarımları ve Uygulamaları devamı →