Banyo ve Islak Hacimler


Akrilik Yüzey; gündelik hayatımızda sürekli kullandığımız ve görünüm olarak standartlaştırılan lavabolarınıza, sıra dışı tasarımlar yaratmamıza olanak sağlayarak, banyolarınıza eşsiz bir görünüm ve şıklık katar.

Banyolarda modern-zarif-estetik kavramlara öncelik tanıyanlara, Akrilik Dünyası sınırsız tasarım ve renk seçenekleriyle avantajlı bir ortaklık sunuyor. Kavramların nitel olarak uygulamak isteyenler, banyolarında homojen görünüm ve soft geçişler ile tüm düşündüklerini gerçekleştirebilirler.

Gündelik hayatımızda yaşadığımız stresi attığımız, rahatladığımız kısaca vazgeçilmezimiz olan duşlar Akrilik Dünyası ile konsept bir hal alıyor. Diğer malzemelerin sağlayamadığı tüm biçimleri Akrilik yüzey ile oluşturabilir, daha ferah alanlar yaratabilir ve hayatınızı renklendirebilirsiniz.

Hayatı kolaylaştıran sistemlerden bir tanesi de self standing lavobolardır. Mutfaklarda, banyolarda ve AVM gibi bir çok sosyal alanlarda bulunabilen self standing lavabolar Akrilik yüzeyin kolay şekil alabilen yapısı ile farklı şekillerle, özgün ve şık tasarımlar olarak karşımıza çıkabilirler.

Mekanlarda bütünlüğü sağlayan panel ve kaplamaları; Akrilik yüzey ile şekillendirebilir, cnc ve lazerle işlenebilir özelliği sayesinde de ince detaylarla mekanlarınızda farklı bir hava yaratabilirsiniz. Işık geçirgen olması sağladığı bütünlükle modern mekanlar yaratmanıza ve çok daha keyifli zamanları yaşamanıza olanak verir.
Günümüzde artık bir çok evin, sitenin, hotelin vb. vazgeçilmezi olan süs veya yüzme havuzları; Akrilik yüzeyin su emme katsayısının çok düşük olması, mikrop ve bakteri barındırmaması özelliklerine sahip olmasının yanında kolay temizlenebilir olmasıda günümüz havuzlarının akriliğin dışında bir malzeme ile yapılmasına olanak tanımıyor. 
Sağlık Kuruluşları
Sağlık Kuruluşları

Sağlık kuruluşları ve klinikler için tasarımlar ve uygulamalar. devamı →

Ticari Alanlar
Ticari Alanlar

Ticari alanlar için tasarımlar ve uygulamalar. devamı →

Banyo
Banyo

Banyo tasarımları ve uygulamaları devamı →

Mutfak
Mutfak

Mutfak Tasarımları ve Uygulamaları devamı →