Ticari Alanlar


Türkiye gibi turizm sektörünün gelişmiş olduğu ülkelerde artık otellerin dış ve iç dizaynları önem arz etmektedir. Kişilere sunulan hizmetler kadar otellerin odaları, barları, havuzları vs. gibi alanlarına akriliğin farklı tasarımları ile daha enerjik, estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Dünyada sınırlı sayıda olan, müşterisine görsel olarak da kendisinin gücünü hissettirecek, klasik banka dizaynı anlayışını değiştirecek akrilik yüzey tasarımları, günümüz de ve gelecekte her daim sıradan yaklaşımları ortadan kaldırıyor. 

Yüksek marka değerine sahip olsun olmasın tüm bu işletmelerin sabit yapacakları reklam mevcut bulunduğu mekana olan yatırımlardır. Öncü olan, dünya markalarının mağazalarının iç ve dış tasarımlarıyla kıyaslanacak temaların yaratılmasında akrilik yüzey en büyük yardımcınız olacaktır. Raflardan, bankolara, duvar kaplamalarına kadar özgün, estetik görünümü ile zerafeti yakalamak isteyen mağazaların vazgeçilmezidir.

Tarzı ne olursa olsun hepsine aynı mesafe yakın olan Akrilik Dünyası ile müşterilerin görsel ihtiyaçlarını karşılayan, enerjik mekanlar yaratabilirsiniz. Bununla beraber değişik formları uygulama imkanı veren Akrilik yüzey soft görüntüsüyle de restoran ve kafeteryalarda istenilen rahatlığı en üst düzeyde yaşamanızı garanti ediyor. 

Mekanlarda bütünlüğü sağlayan panel ve kaplamaları; Akrilik yüzey ile şekillendirebilir, cnc ve lazerle işlenebilir özelliği sayesinde de ince detaylarla mekanlarınızda farklı bir hava yaratabilirsiniz. Işık geçirgen olması sağladığı bütünlükle modern mekanlar yaratmanıza ve çok daha keyifli zamanları yaşamanıza olanak verir.


Bir çok dünyaca ünlü markaları içlerinde bulunduran Alışveriş merkezleri; bu markaların kendi konseptleriyle, sürekli değişen dizaynlarıyla uyum içinde olabilmelidir. Yenilenebilir ve geliştirilebilir akrilik yüzey ile bu gelişen, sürekli gelişen sisteme, uyum sağlamanın yanında daha önde görünmeniz kaçınılmazdır.

Sağlık Kuruluşları
Sağlık Kuruluşları

Sağlık kuruluşları ve klinikler için tasarımlar ve uygulamalar. devamı →

Ticari Alanlar
Ticari Alanlar

Ticari alanlar için tasarımlar ve uygulamalar. devamı →

Banyo
Banyo

Banyo tasarımları ve uygulamaları devamı →

Mutfak
Mutfak

Mutfak Tasarımları ve Uygulamaları devamı →